Гуманітарний штаб

З початку війни росії в Україні ми не змогли бути осторонь, ми розширили свою діяльність та зараз надаємо широкий спектр гуманітарної допомоги.

Ми допомагаємо всім групам населення, займаємося доставкою гуманітарних вантажів по всій Україні, у тому числі у гарячі точки. Допомагаємо в евакуації постраждалих, забезпеченні продуктами харчування, медикаментами та засобами гігієни тих, хто лишився сам. 

За 100 днів війни в рамках роботи Гуманітрного штабу ми доставляли допомогу у 14 областей: Черкаська,  Запорізька, Харківська,  Донецька, Луганська, Київська, Чернігівська, Житомирська, Сумська, Херсонська, Миколаївська, Полтавська, Дніпропетровська, Полтавська. Загалом допомогу отримали у 320 насених пунктах.

Відвантажили більш як 2 000 тонн гуманітарної допомоги

9 630 людей евакуйовано за підтримки Фонду з окупованих та постраждалих від військових дій територій у більш безпечні регіони.

9 607 упаковок життєво необхідних препаратів передали в постраждалі регіони.
З них: 

  • 4 551 упаковку інсуліну

  • 5 056 упаковок L-тироксину

48 758 літрів палива закупив Фонд та надали партнери, для доставки гуманітарних вантажів

545 волонтерів  долучились до роботи Гуманітарного штабу в Києві та регіонах

34 880 годин приділили волонтери доставці та розподілу гуманітарної допомоги Штабу

Ми дякуємо за довіру всім донорам, меценатам та волонтерам, які беруть участь у наших проектах і гарантуємо, що кожна допомога, яка потрапила в наші руки буде розподілена саме тим людям, яким вона зараз потрібна.

Другие проекты

Закрити Дізнатися більше