Агентство дорослих моделей "Життєлюб"

Агентство дорослих моделей «Життєлюб», засноване в лютому 2018 року, є першим агентством в Україні, яке представляє моделей віку 50+ (або вікових моделей).

Ідея цього проекту органічно виросла з діяльності фонду. Протягом усього цього часу життєлюби брали участь в різних зйомках як для проектів самого фонду, так і для сторонніх проектів.

Головна місія проекту - показати, що краса поза віком, поза трендами і поза параметрами. Краса - це внутрішній стан людини, її ставлення до життя.

Моделі нашого агентства беруть участь в фотосесії для різних брендів, для глянцевих і інтернет видань, знімаються в рекламних роликах, в епізодичних ролях кіно, серіалів і кліпів, а також беруть участь в подіумних показах молодих українських дизайнерів. Приклади такої співпраці: рекламні ролики для Helen Marlen, Ельвіри Гасанової, Сompotti Boom, Comfy; фотосесії для Gara, Musthave, Lilit Sarkisian, Bird in Flight magazine і багато інших.

На сьогоднішній день в нашому агентстві 38 моделей віком від 50-ти до 81 року.

У нас найбільша база кандидатів в моделі 50+ в Україні, яка налічує понад 500 претендентів.

Ми завжди раді і відкриті до співпраці з дизайнерами, режисерами, фотографами, стилістами, рекламними і кастинг-агентствами.

Ми мріємо про те, щоб у кожного успішного бренду була хоча б одна кампанія, побудована на естетиці віку. Не кожен кадр має і естетичну, і етичну красу. З нашими моделями, у вас вийдуть саме такі кадри.

З питань співпраці можна звертатися до координаторки проекту - Каті Леонової.

Якщо вам виповнилося 50 років і ви маєте бажання спробувати себе у якості моделі, надішліть, будь ласка, на електрону пошту hello@happyoldmodels.com дві (НЕ більше ніж)  фотографії гарної якості: у повний зріст та портрет. Фотографії повинні бути гарної якості, без обробки, без гримас та полуобертів, без аксесуарів на голові.

Сайт Агентства дорослих моделей Життєлюб – www.happyoldmodels.com

Другие проекты

Закрити Дізнатися більше