Трудолюб

Трудолюб – наймолодший проект благодійного фонду "Життєлюб".

Ми віримо в актуальність третього віку і в те, що досвід, який є у наших життєлюбів, зацікавить сучасні компанії.

Життєлюби люблять не тільки вчитися і дізнаватися щось нове разом з нами, але й ділитися своїм досвідом, знаннями та вміннями з іншими.

Тому для них ми зробили проект #трудолюби, де будемо збирати актуальні вакансії для життєлюбів та їх резюме, щоб допомогти компаніям знайти свого життєлюба в штат співробітників.

Ми влаштовуємо “Тижні дорослого стажера”, аби показати і молодим роботодавцям і життєлюбам, що вони добре вміють співпрацювати разом і отримувати унікальний результат.

У 2021 році, через пандемію, ми провели четвертий Тиждень дорослого стажера в онлайн форматі. Ми отримали більше 500 заявок від Трудолюбов, 10 компаній роботодавців відкрили 12 вакансій для наших життєлюбів.

Ми сподіваємося, що зовсім скоро нам вдасться встановити соціальний тренд на працевлаштування людей поважного віку, і ще більше людей на пенсії зможуть освоювати нові цікаві професії.

Тому якщо ви життєлюб і хочете працювати/опанувати нову професію/пройти курси профорієнтації, пишіть нам на пошту ia.trudolub@gmail.com  з темою листа “Я – трудолюб”.

Компанії, які хотіли б працевлаштувати життєлюбів, пишіть нам також на на пошту ia.trudolub@gmail.com  з темою листа “Вакансія для трудолюба”

Другие проекты

Закрити Дізнатися більше