Результати проєкту Трудолюб за період карантину

06.08.2020

Ми віримо в те, що люди у віці 50+ повинні мати гідну та улюблену роботу, а також рівні права при прийомі на роботу!

Зараз, в період карантину та пандемії наші участники проєкту Трудолюб стали особливо вразливі.

Але завдяки Суперонукам наш проект не зупинявся, тільки перейшов у режим Online.

З березня ми вчилися, проходили курси, слухали вебінари, виконували домашні завдання, ставили питання та отримували відповіді, проводили зустрічі Online, опанували Zoom та Skype.

З великим задоволенням ділимося результатами проєкту в період карантину.

В рамках ініціативи Yulia Grechka та «WowHR волонтери» професійні рекрутери та hr безкоштовно консультували з питань працевлаштування тих людей, які втратили роботу у зв’язку з карантином і кризою.

Провели низку професійних вебінарів з проходження співбесіди та складання резюме, з інструментів пошуку роботи, самозайнятості, SMM та діджиталізації.

Велике «СПАСИБІ!» нашим Суперонукам, які подарували свої знання, час та енергію: Anna Anishchenko, Тетяні Пашкіної, Олегу Демчику, Оксані Пацеля, Vika Safronova, Julia Bialetska, Наталії Король-Краснової.

Спільно з Masha Hoshchytska, ми набрали онлайн групу для навчання за напрямом "Social Media Marketing" (SMM). Як просувати свої послуги в соціальних мережах”. Наші учні старанно навчаються і опановують сучасну професію.

Також наші участники засвоїли базовий онлайн курс “Excel: від звичайної таблиці до динамічної діаграми” від Юлії Вітряк.

Суперонучки Катерина Скибская та Ольга Шеденко з рекрутингової агенції DOPOMOGA Ukraine провели корисні вебінари і надали можливість отримати безкоштовні кар'єрні консультації.

Карантин продовжується. Але наші трудолюби мають потребу у працевлаштуванні. З огляду на заходи безпеки, ми просимо роботодавців про можливість проходження співбесіди онлайн.

Запрошуємо компанії до співпраці, адже наші трудолюби мають потенціал, бажають та вміють працювати!

Пишіть на m.me/trudolub.ua

Закрити Дізнатися більше