Корм для чотирилапих друзів з Німеччини

19.05.2022

Лошадки, козочки, вівці, білки, кролики, птахи та багато інших тварин, приручених людьми, під час війни опинилися під загрозою. Де брати для них корм? Як лікувати? Як взагалі утримувати тварин, яких ти раніше бачив лише у дикій природі?

Через нас в Життєлюбі пройшло багато історій тварин, постраждалих від війни. От дві конячки в Гідропарку, яким взимку дивом знаходили сіно. От бездомні коти та собаки, яким в блокадному березновому Києві шукали хоча б якийсь корм. От Ба та Ді, що звикли годувати всіх котів у своєму дворі та ще кликати із сусідніх, а тепер ділили з ними всіма свій маленький обід. От дивовижні тварини з Межигір’я – олені, лебіді, кого там тільки немає. От коні, що живуть на Іподромі та на Осокорках. Лошадки, в яких були господарі, але з початком війни вони виїхали з країни. А ще птахи, морські свинки, хом’ячки та багато інших живих істот, що живуть поруч з нами. Ніхто з цих тварин не залишився сам, кинутий напризволяще. Всім допомагали люблячі люди, і всім їм зараз ми постійно шукаємо корм.

Ми безмежно вдячні Connie Welke, Daniel Welke та Стелла Кіртадзе, які передали корм для всих цих тварин з Німеччини.

А також тим, хто тут в Україні залишився з тваринами та зараз годує їх та піклується.

Всі тварини отримали корм з запасом на місяць. Ми сподіваємось, що до цього часу в нас буде нова поставка їжі для них. Тож, якщо в вас є ідеї та варіанти, як можна отримати корм для різних тварин, навіть якщо це ігуани або жирафи, - пишіть нам. Ми знайдемо місцевих українських жирафів та ігуан, в коморах яких вже закінчуються запаси, та залюбки організуємо їм поповнення

 

Закрити Дізнатися більше