Документальний онлайн проєкт "Розмова"

22.09.2020

Ми у Життєлюбі віримо, що досвід та пам'ять – це основа сучасного світу. Історія формує нас, а ми, врешті решт, створюємо історію.

Життєлюб спільно з BABYN YAR Holocaust Memorial Center запрошує вас долучитись до проєкту "Розмова". Це онлайн-проєкт, спрямований на розвиток культури розмови та знайомство українців із різних куточків України через історії їхнього життя.
Життя складається з виборів і обставин, ми щось забуваємо, щось ховаємо, а з рештою всі моменти і складають долю. Пропонуємо подивитись, які події минулого сформували вас, сучасних людей, і чого ви хочете від майбутнього.

50 000 онлайн-розмов – масштабна ціль, яка дозволить вам висловити, вивчити й порівняти свої позиції щодо подій минулого та сьогодення з позиціями інших людей на сайті проєкту – людей, що живуть з вами в одному часі, місті, країні.
Серед усіх записаних розмов кожен учасник зможе знайти подібні та відмінні досвіди людей. А згодом вони стануть частиною експозиції Меморіалу.

Хто може взяти участь?
Кожний повнолітній українець незалежно від статі, фаху, переконань і соціального статусу.
Кожна людина оригінальна й унікальна: робітники й бізнесмени, вчені та студенти,політики й інтелектуали, активісти, урбаністи, переселенці, люди, які відчули на собі війну й анексію, закохані та розчаровані, релігійні та атеїсти. Географія проєкту – вся Україна.

Коли можна записати інтерв'ю?
У будь-який зручний для вас час.
Розмови відбуваються онлайн, тривалість зустрічі - півгодини.

Запитання проєкту: https://bit.ly/3gMbovU
Зареєструватись: https://forms.gle/nhEAbH1RgG9WxvSn7

Закрити Дізнатися більше