10 000 примірників газети Життєлюб від VoxUkraine

26.06.2020

Разом із благодійними наборами від ROSHEN до Ба та Ді також поїдуть наші газети "Життєлюб"!

Цього разу випуск особливий — він про ситуацію, в якій ми всі опинились. Знаємо, що трохи вже замилюється око та набридло чути про карантин, але кому, як не нашим життєлюбам потрібно бути особливо обережними?

Отже, випуск про важливе: про те, чому потрібно ще трошки посидіти вдома попри ослаблення карантину, про контакти допомоги у випадку симптомів захворювання, про те, чим можна себе зайняти на самоізоляції, про те, як сплатити комунальні послуги онлайн або замовити собі ліки чи продукти, про те, як зателефонувати своєму онуку по Вайберу, про дієві засоби дезинфекції та загалом про все те, що потрібно знати в ситуації, що склалась.

Особливе «дякуємо» хочемо сказати нашим партнерам з VoxUkraine, які окрім того, що забезпечили фінансування друку 10 000 примірників, ще й стали авторами важливих матеріалів на тему міфів про коронавірус та як не дати себе обдурити — загалом, про інформаційну гігієну і важливість факт-чекінгу всіх даних, що їх ми отримуємо з різних джерел.

Дякуємо суперонукам з VoxUkraine за те, що не залишаєтесь осторонь, створюєте корисний контент та допомагаєте реалізувати важливі проєкти

Закрити Дізнатися більше