Про Фонд

БО «Життєлюб» створює можливості для людей третього віку.

З нами можна безкоштовно отримати гарячий обід і ліки, вивчити англійську або зайнятися аргентинським танго, знайти нових друзів, подорожувати, отримати необхідну допомогу і самому бути корисним.

Найголовніша можливість, яку створює фонд – жити тут і зараз, повноцінно і радісно, ​​не боятися часу і бути активною частиною сучасного світу.

ХТО МИ

Фонд був заснований у 2013 році Гаріком Корогодським і Тіною Михайловською, як перший в Україні благодійний проект підтримки та всебічного розвитку для людей третього віку. Сьогодні "Життєлюб" – це соціальний тренд, активне волонтерське ком'юніті Суперонуків та всебічне, різнопланове партнерство, яке змінює життя людей.

Наша місія

Забезпечення базових потреб.

В рамках проекту «Обід без бід» ми щодня пригощаємо гарячими обідами тисячі пенсіонерів. Пункти харчування розташовані у всіх районах Києва. Також життєлюби отримують ліки, медичну, побутову та соціальну підтримку в рамках проекту «Адресна допомога».

Завдяки онлайн-платформі фонду Superonuki.com будь-який бажаючий може допомогти життєлюбам по всій Україні: організувати збір коштів на честь своїх пам'ятних дат або подарувати комусь необхідний час або інший ресурс.

Зв'язок поколінь.

Наша спільнота суперонуків налічує сотні активних молодих людей, які поділяють наші цінності. На роздачі обідів часто приходять сім'ями. У літній період проходить стажування для школярів «Життєлюб TEAM». Літо, проведене в цій школі, повністю змінює ставлення підлітків до старших людей. Хлопці та дівчата веселяться разом з життєлюбами, тим часом навички турботи формуються самі собою.

Створено перше в Україні агентство дорослих моделей "Життєлюб", головна мета якого надихнути активне покоління і самих життєлюбів, популяризувати образ красивої і просунутої людини в будь-якому віці.

Соціалізація і інтеграція в сучасний світ.

Проект нашого фонду «Reжим» – це ліки від самотності. Кожен день проходять навчальні, спортивні та розважальні заходи для людей старшого віку. Весь теплий період року працює перший в Україні хаб для пенсіонерів «Кіно-Сад Життєлюб». Відкрита програма працевлаштування людей 50+ "Трудолюб".

Нашим друзям

Якщо ви готові поділитися з життєлюбами вашим часом, знанням або іншим ресурсом, напишіть нам на пошту: hello@happyold.com.ua. Для кожного бізнесу, мецената та волонтера ми продумаємо індивідуальний формат взаємодії. Будемо раді вам в нашій родині Суперонуків!

Команда
Закрити Дізнатися більше