Про Фонд

БФ «Життєлюб» створює можливості для людей старшого віку.

З нами можна отримати допомогу в покритті базових потреб в харчуванні та лікуванні, вивчити англійську або зайнятися йогою, побувати на концерті або екскурсії, знайти нових друзів і відчувати себе корисним. Для безпеки наших життєлюбів всі заходи під час пандемії проходять онлайн.

Головна можливість, яку створює фонд, – жити тут і зараз, повноцінно і радісно, не боятися часу і бути активною частиною сучасного світу.

 

З нами можна безкоштовно отримати гарячий обід і ліки, вивчити англійську або зайнятися аргентинським танго, знайти нових друзів, подорожувати, отримати необхідну допомогу і самому бути корисним.

Найголовніша можливість, яку створює фонд – жити тут і зараз, повноцінно і радісно, ​​не боятися часу і бути активною частиною сучасного світу.

ХТО МИ

«Життєлюб» – перший в Україні благодійний фонд підтримки та всебічного розвитку для людей старшого віку. У 2013 році його заснували Гарік Корогодський та Тіна Михайловська. Сьогодні «Життєлюб» –  це соціальний тренд, активне волонтерське співтовариство СуперОнуків і всебічне, різнопланове партнерство, яке змінює життя людей.

Наша місія

Забезпечення базових потреб

В рамках проекту «ДоБаДі» сотні людей старшого віку щомісяця отримують продуктові набори. Їх розвозять у маленькі містечка та села по всій Україні. Також життєлюби отримують медичну, побутову та соціальну допомогу в рамках проекту «Адресна допомога».

Під час пандемії з метою безпеки ми закрили будиночки «Обіда без бід» в Києві. Але підопічні не залишилися без нашої підтримки, і 1500 життєлюбів щомісяця отримують продуктові набори з запасом їжі.

Завдяки онлайн-платформі фонду Superonuki.com будь-який бажаючий може допомогти життєлюбам по всій Україні – організувати збір коштів на честь своїх пам'ятних дат та подарувати комусь необхідний час, ресурси або кошти.

Зв'язок поколінь

Наші СуперОнуки – це тисячі молодих людей, які поділяють цінності «Життєлюбу». Ба та Ді об'єднують людей, адже СуперОнуки знайомляться під час розвозкок, починають дружити і навіть закохуються. А зустрічі з Ба та Ді, нехай навіть безконтактні, важливі для обох сторін – одні відчувають, що про них піклуються, інші розвивають емпатію та змінюють ставлення до віку.

Ми створили перше в Україні агентство дорослих моделей «Життєлюб». Його ідея – в тому, що кожна людина може бути красивою, стильною та сучасною незалежно від віку. Ба та Ді знімаються в кліпах, рекламі, дефілюють на тижнях моди. Їх фотографії надихають і молоде покоління, і самих життєлюбів.

Соціалізація та інтеграція в сучасний світ

Проєкт нашого фонду «Reжим» – це ліки від самотності. Кожен день проходять навчальні, спортивні та розважальні заходи для людей старшого віку. Під час карантину – в онлайні. Відкрита програма працевлаштування людей 50+ «Трудолюб», причому життєлюби можуть не тільки знайти роботу, а й освоїти нову професію.

Нашим друзям

Якщо ви готові поділитися з життєлюбами вашим часом, знанням або іншим ресурсом, напишіть нам на пошту: hello@happyold.com.ua. Для кожного бізнесу, мецената та волонтера ми продумаємо індивідуальний формат взаємодії. Будемо раді вам в нашій родині Суперонуків!

Команда
Закрити Дізнатися більше