Бобри Добра

«Бобри добра» - проєкт фонду «Життєлюб», що з’явився на початку 2022 року. Він задумувався як місточок між Ба та Ді, які потребують «добра», та тими, хто може ним поділитися. Під «добром» ми маємо на увазі фізичні речі – продукти, техніку, медичні прилади, а також те, чого неможливо торкнутися – медичні обстеження, організацію дозвілля для Ба та Ді, лекції та багато чого ще.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну «Бобри добра», як і «Життєлюб» загалом, розширили свою діяльність. Тепер «Бобри» допомагають не лише Ба та Ді, а й всім, хто постраждав від війни.

В межах «Бобрів» діє волонтерський чат «Привіт, сусід». Там ми зв’язуємо самотніх Ба та Ді, яким потрібна допомога, та волонтерів, що готові її надати.

Також «Бобри добра» займаються адресною допомогою самотнім Ба та Ді, організують для них заняття спортом та екскурсії – щоб вони могли відволіктися від війни.

Також «Бобри» організовують екскурсії для дітей внутрішніх переселенців, допомагають кормом для тварин притулкам.

«Бобри добра» завжди відкриті до нових партнерств з тими, хто хоче допомагати в будь-якому напрямку. Якщо ви хочете поділитися «добром» - пишіть проєктним менеджеркам Наталі Леонтьєвій на пошту natalyleontieva@gmail.com та Олені Бондаревій за адресою bondareva753@gmail.com. А також слідкуйте за історіями з логотипом «Бобри добра» на сторінці «Життєлюбу» в фейсбуці – раптом саме ви зможете допомогти.

Інші проекти

Закрити Дізнатися більше