Хата Поруч

У новому проєкті «Хата поруч» «Життєлюб» об'єднає людей, яким потрібна допомога, та громади в Київській області, яким потрібні спеціалісти та працівники.

Ми досліджуватимемо потреби громад Київської області у спеціалістах різних професій та шукатиме родини переселенців, де є такі фахівці. Далі – шукатиме будинок у громаді та бізнеси й меценатів, що допоможуть його придбати. 

З кожною родиною розроблятиметься індивідуальний план інтеграції в громаду та підписуватиметься договір. 

Сім’я заселятиметься в будинок, працездатні члени родини отримають роботу, діти підуть в школу або дитячий садок. 

Вже зараз проєкт працює у тестовому режимі: родина ВПО з Лиману з трьома дітьми заселилась у перший будинок у селі Медвин та інтегрується в громаду: старші діти вже пішли до школи, їхні батьки зараз в процесі працевлаштування.

Подати заявку на участь можуть родини ВПО з дітьми, бабусями та дідусями або ті, де є люди з інвалідністю. Хоча б один член родини має бути працездатним, з потрібним громаді професійним фахом або можливістю перекваліфікації. Прямо зараз ми шукаємо сімейного лікаря, який житиме в селі Медвин. 

Також важливо:
– досвід ведення господарства в селі;
– намір інтегруватися в життя громади та залишитися в ній;
– наявність ресурсу для самозабезпечення (оплати комунальних послуг, купівлі продуктів та речей першої потреби);
– зобов’язання піклуватися про інших членів родини – дітей, людей старшого віку та з інвалідністю;
– готовність працювати у громаді та вести домашнє господарство;
– готовність активно долучатися до життя громади.  

Якщо ви впізнали в цьому описі свою родину, подавайте заявку ось тут https://forms.gle/cMknTX6wwY9QVuQ2A та чекайте на зворотній зв’язок від фонду «Життєлюб». 

А якщо ви – представник бізнесу або меценат, що хоче допомогти з купівлею будинків для ВПО, можете зробити це тут: https://superonuki.com/project/na-nove-zhyttya-dlya-rodyn-vpo-u-proyekti-hata-poruch-2/

Інші проекти

Закрити Дізнатися більше