подяка

Звіт роботи фонду за жовтень

31.10.2023

У жовтні ми святкували День людини поважного віку, тішили життєлюбів подарунками й важливими анонсами. А ще зробили добрі справи, з партнерами з НБУ та ПриватБанку запустили найжиттєлюбнішу газету про фінансову грамотність для Ба та Ді, отримали вдячність підопічних і багато іншого, про що розказуємо у проєктах.

«Життєлюб Поруч»: надали продукти, солодощі та побутові товари для партнерів у Запоріжжі. Вони продовжують розвозити надану нами питну воду в прифронтові міста й села. Для організації, яка евакуює людей з територій, що зазнають частих обстрілів, надали пальне.

«Обід без Бід»: на День людини поважного віку роздали життєлюбам смачні продуктові набори та набори з господарськими товарами. До проєкту продовжують долучатися партнери-ресторани — усе аби годувати Ба та Ді смачними обідами.

«Агентство дорослих моделей»: цього місяця провели 16 зйомок. Більшість для брендів одягу, а ще для брендів аксесуарів, та кліпу відомої виконавиці. Крім того, в нашого агентства вже є постійні замовники, серед яких популярний спортивний додаток.

«Трудолюб»: запустив кар’єрний інтенсив «Академія Трудолюб», який допоможе людям за 50 почати нову кар’єру. Організовує регулярні тематичні воркшопи з працевлаштування, а також психологічні тренінги, уроки англійської й улюблені «Теревеньки трудолюбів».

«Простір Життєлюб»: вже місяць повноцінно працює, і ми бачимо, як сильно там подобається нашим підопічним, з яким бажанням вони відвідують усі активності. Серед занять: ХАДУ, йога, пілатес, зустрічі із психологом, театралізовані тренінги, бачата. Життєлюби дуже раді, що знов з'явилася платформа для активностей та зустрічей.

«Хата Поруч»: запустили важливий проєкт, який дає людям змогу почати нове життя. Перша сім’я вже отримала будинок й адаптовується на новому місці. Зараз ми шукаємо сімейного лікаря в громаду у Київській області для будинку, який чекає на неї.

Ми цінуємо наших підопічних і зворотній звʼязок, який вони нам дають. І думаємо, що важливо ділитися цим з нашими СуперОнуками і партнерами. Бо усе це відбувається завдяки нашій співпраці і бажанню допомагати.

Читайте также

Закрити Дізнатися більше