подяка

Результати роботи фонду у червні

30.06.2023

Початок літа, на який ми так довго чекали, виявився складним емоційно та фізично. Але разом з тим – у ньому знайшлося місце для радості та посмішок наших життєлюбів. Підбиваючи підсумки червня, ми дякуємо всім причетним за добрі справи, які вдалося зробити разом – нашим любим СуперОнукам, партнерам та тим, хто йде на ризик та везе допомогу туди, де росіяни скоїли чергове лихо. А тепер докладніше про підсумки червня:

“Обід без бід”. У червні Ба та Ді отримали 22 450 обідів, а ще – смачні джеми. У проєкту з’явилися нові друзі-ресторани, а частина постійних партнерів збільшили обсяги обідів. Слідкуйте за “Обідом без бід” – команда готує важливий анонс.

Центр підтримки ВПО “Життєлюб піклується”. 1 217 новеньких киян отримали допомогу в центрі – одяг, засоби гігієни, текстиль для дому. А ще 417 гостей центру відвідали медичні, психологічні та розважальні заходи. Почала працювати група з арттерапії для дітей та з психотерапії для дорослих.

Трудолюб. “Тиждень дорослого стажера”, що почався у травні, переріс у Місяць дорослого стажера. До проєкту доєдналися 32 компанії, частина запропонували стажерам постійну роботу. Але і це ще не все! Трудолюби у червні взяли участь в психологічному тренінгу, теревеньках та МАК-грі.

“Життєлюб поруч”. Команда проєкту, волонтери та партнери доставили 45 тонн допомоги у Херсонську, Харківську, Дніпропетровську та Запорізьку області.

Після підриву Каховської ГЕС ми передали допомогу на Херсонщину (продукти, засоби гігієни, воду, одяг, матраци, човни), а також підтримали пальним 12 організацій та ініціатив, які евакуювали людей та тварин, доставляли допомогу.

Агентство дорослих моделей “Життєлюб”. Наші моделі, як завжди, надихають своєю красою та ставленням до життя. У червні 15 дорослих моделей взяли участь у 14 зніманнях. Це були фотосесії для брендів одягу, хустинок, а ще знімання для фітнес-додатків, магазину техніки та відеоуроку з макіяжу.

“Життєлюб” завжди залишається на зв’язку. Наша гаряча лінія у червні прийняла близько 200 телефонних дзвінків, а скільки повідомлень було у соцмережах та на пошті – навіть не порахувати. Ми дякуємо за довіру всім вам та, звісно, дякуємо ЗСУ за те, що все це стало можливим.

Читайте также

Закрити Дізнатися більше