подяка

Результати роботи. Березень

31.03.2023

Березень — це не тільки початок весни. Це завжди ще й прилив сил для кожного. «Життєлюб» це відчув, і вривається у квітень з дуже класними результатами березня

«Життєлюб поруч». Проєкт, який виріс із Гуманітарного хабу, уже здійснив дві поїздки із допомогою на Херсонщину. Перша поїздка відбулася з партнером FRIDA Ukraine у Новорайськ та Червоний маяк. У другій поїздці «Життєлюб поруч» привіз гуманітарну допомогу людям на деокупованій частині Херсонщини: Калинівське, Кранолюбецьке та Новополтавка. Також проєкт передав продукти харчування та речі нашим партнерам у Запоріжжі й Харкові. Медичні засоби для партнерів в Одесу й обладнання в Дніпропетровську область.

«Обід без бід». Запустили класну ініціативу «Тиждень відкритих людей» — за перші тижні 12 крутих і відкритих компаній уже поволонтерили і приєдналися до сімʼї СуперОнуків. А ще запустили дуже важливий збір на Великодні кошики для Ба та Ді, аби на свято вони відчували нашу підтримку і турботу. Якщо ви теж хочете допомогти — переходьте за лінками в коментарях.

Центр підтримки ВПО «Життєлюб піклується». За березень ми допомогли 4 500 особам допомогою від посуду до сертифікатів на різні послуги. А в кінці місяця ми відкрили нову форму реєстрації на отримання допомоги, де вже зареєструвалися тисячі людей. Сертифікати проєкту «Смак життя» отримало 8 986 переселенців, з яких 3 800 отримали їх у березні.

«Трудолюб». Запустили терапевтичну групу «Емоційний інтелект». Організували щотижневі заняття з вивчення Excel для трудолюбів. Дали можливість пʼятьом трудолюбам навчатися в школі вивчення іноземних мов. Онлайн-заняття з вивчення української мають шалений попит серед трудолюбів. А ще провели лекцію «Дорожня карта в ІТ» та «Теревеньки з трудолюбом». На другому дивилися фільм, до речі.

 «Агенція дорослих моделей». 15 моделей агенції взяли участь аж у 12-ти зйомках. Наші моделі робили фото для брендів Marymax, Levens, знімалися у кліпі гурту «Циферблат», шоу Левів на джипі на YouTube. І це все не тільки у Києві, а й у Лондоні.

Обертаючись на цей місяць сміливо можемо сказати, що все відбулося точно так, як ми це собі запланували у лютому. Ми справді увірвалися вихором у весну і не збираємося збавляти темпи. Дякуємо ЗСУ за те, що ми маємо змогу це працювати і допомагати більше. Усім партнерам, волонтерам, СуперОнукам дякуємо за те, що ви крокуєте разом із нами у цьому шаленому темпі і не збавляєте його ні на мить. Результат березня — наш із вами спільний.

Читайте также

Закрити Дізнатися більше