подяка

Результат роботи. Лютий

01.03.2023

Початок нового місяця, а отже час розказати вам, що ми робили у лютому. Спойлер — дуже багато всього. І перш за все ми вдячні ЗСУ за те, що ми мали змогу робити добрі справи і працювати над створенням крутих проєктів та ініціатив. Ну а тепер про те, чим же ми займалися цілий місяць:

«Обід без бід» у лютому зізнались в любові до Ба та Ді: організували святкову роздачу обідів на 14-те лютого із подарунками від партнерів Деліція та Henkel, Мідгард. І, звичайно ж, смачні валентинки від волонтерів проєкту — печиво з крильцями і ковбасні сердечки . ІДо речі, маленькі приємності для Ба та Ді бувають не лише на свята.

Центр підтримки ВПО «Життєлюб піклується» видає людям не тільки найнеобхідніші товари, а й сертифікати на спортивні й творчі активності від наших партнерів. Феї простору постійно працюють над його покращенням для комфорту відвідувачів.

«Смак життя» — тисячі людей скористалися сертифікатами на обіди у ресторані й отримали змогу приємно провести час із друзями й родиною.

«Трудолюб» провів три круті івенти в різних локаціях Києва: воркшопи «Як правильно презентувати свій досвід у резюме, «Ефективні джерела пошуку роботи та особливості проходження співбесіди під час війни» і майстер-клас зі створення презентацій. Два трудолюба вже працюють, завдяки старанням усіх, хто залучений до проєкту.

Моделі «Агентства дорослих моделей» провели сім фото- та відеозйомок, серед яких креативна зйомка агенції до 14 лютого і зйомка в спецпроєкті для YouTube-каналу PROSTOR.

Спільно з партнерами «Гуманітарний хаб» забезпечили буржуйками людей у Харківській області. Щодня хаб робить речі, про які не говорять у звітах але без яких неможлива системна допомога: відвантажує допомогу, поповнює сховище, організовує логістику.

Попри часом непросту зиму, нам вдалося зробити багато крутого, чим і пишаємось. А найголовніше,почати готувати багато надихаючого на весну, якій ми дуже раді!

Читайте также

Закрити Дізнатися більше