Володимиру 65 років і він справжній життєлюб!

13.01.2024

Володимиру 65 років і він справжній життєлюб! Ганяє по місту на скутері в рудій перуці, є куратором будиночку «Обід без бід» на Голосієво ось уже 5 років і просто живе своє життя на повну.

Та в жовтні 2023 року Володимир потрапив до Олександрівської клінічної лікарні із серцевим нападом. Зідно з консиліумом лікарів Володимиру необхідна оперція на серці — аортокоронарне шунтування. Вартість такої операції — 60 000 грн.

Для нас, волонтерів і Ба та Ді Володимир — справжній супермен. Він зміг створити справжню, щиру, відкриту волонтерську спільноту. Підтримує кожного підопічного, який звертається за допомогою. Він наповнює усе й усіх навколо своїм життєлюбством та енергією.

Ми не зможемо без Володимира. Тому організовуємо збір на 60 000 грн для того, щоб лікарі змогли провести Володимиру операцію на серці. І він ще багато років надихав нас своїм життєлюбством!

Якщо ви небайдужі до «Життєлюба» та проєкту «Обід без бід», переходьте за посиланням і підтримайте наш збір будь-якою комфортною сумою. Навіть 5 гривень збережуть життя Володимира.

https://superonuki.com/project/na-operatsiyu-na-sertsi-dlya-volodymyra/

Закрити Дізнатися більше