Отправили помощь в Каменское

13.07.2022

В селах на «нулі» люди звикли до думки, що завтра може не настати. Приїздити туди – то завжди окунатися в реальність, де закони мирного життя не діють, де для людей стало нормою прокидатися та засипати під артилерійськими залпами. І вже навіть не помічати їх.

- Чому ви не їдете звідси? – запитують наші волонтери у Ді в Кам’янському Запорізької області.

- Я не люблю місто, не можу там жити, але й тут страшно.

Тут колосяться пшеничні поля, але їх ніхто не прибирає – надто небезпечно. Росіяни обстрілюють ділянки доріг, руйнують сільські будинки, цивільну інфраструктуру.

«Погляньте на мій дім» – каже Ді, показуючи на руїни у своєму дворі. – Добре, що сарай є, зараз там живу».

У людей, що залишаються на «нулі», одна надія – на волонтерів. Більше їм немає де брати продукти, ліки та воду. Тому під час гуманітарних поїздок прифронтові населені пункти для нас – пріоритет №1.

На початку липня «Життєлюб» доставив в Кам’янське 246 продуктових наборів, 1200 літрів води, і додатково – сир, сметану та медикаменти.

За підтримку у цій та інших поїздках дякуємо Андрій Юхименко, Християнський центр "Реаліс" / Realis Christian Center, Сергей Кириленко, Oleksandr Lashyn, Володимир Брущенко, Yan Nguyen, Вероника Завражная, Доктор Анастасия Барзилович, Галина Юхименко, Гуманітарний штаб Київського загону ДФТГ

Закрыть Узнать больше