Ми створили газету!

01.11.2023

Ми створили газету! Спільно з Національний банк України та ПриватБанк «Життєлюб» випустив газету з фінансової грамотності для людей старшого віку «Фінансова мудрість».

Це безкоштовна соціальна газета, завдяки якій життєлюби зможуть підвищити свою фінансову обізнаність. У першому випуску газети зібрано поради, як вберегтися від платіжних шахраїв.

«Життєлюб» щасливий, що у нас є такий крутий проєкт, де ми допоможемо Ба та Ді стати більш освіченими у фінансовій сфері. Ми уже роздали газету підопічним у своїх проєктах і чуємо від Ба та Ді подяки за корисну інформацію, яка там наведена.

Життєлюби, ви можете отримати газету «Фінансова мудрість» у сервісних центрах Пенсійного фонду по всій Україні (окрім тимчасово окупованих територій та територій із складною безпековою ситуацією).

У газети також є електронна версія першого випуску на сайті з фінансової грамотності «Гаразд». З нею можна ознайомитися за посиланням — https://harazd.bank.gov.ua/article/theme/grosi/life-hack/finansova-mudrist-gazeta-z-finansovoi-gramotnosti-dla-ludej-starsogo-viku

Закрити Дізнатися більше