Команда «Життєлюба» завжди прагне вдосконалюватися

20.01.2024

Команда «Життєлюба» завжди прагне вдосконалюватися. Ми навчаємось, розвиваємось, проходимо різні курси та тренінги. Минулої пʼятниці разом з командою HIAS Ukraine ми пройшли восьмигодинний тренінг з з розвитку комунікаційних навичок та турботи про себе.

Ми навчилися навичкам правильної комунікації з бенефеціарами. Для команди фонду це потрібно, бо у своїх проєктах ми часто зустрічаємо людей, яким важливо поспілкуватися. У проєкті «Обід без бід» це Ба та Ді, які приходять до жовтих будиночків, а в «Просторі Життєлюб» — це люди, які хочуть знайти однодумців.

Команда фонду навчилася турбуватись про себе й помічати моменти, коли ця турбота потрібна. Ми вкотре засвоїли, що не можемо допомогти іншим, якщо не піклуємося про себе. Турбота про себе — професійний обовʼязок тих, хто турбується про інших.

Цілий день ми вчилися, грали в ігри, розвивалися і дізнавалися багато нового й корисного. Дякуємо, HIAS Ukraine, що провели цей час з нами і надали команді «Життєлюба» такі потрібні знання й навички.

Закрити Дізнатися більше