Благодарим Галичину за молоко для переселенцев

13.07.2022

Маленький Коля востаннє їв мамини млинці з сиром в неділю, 20 лютого. Був холодний, але гарний день, за вікном був мирний рідний Маріуполь, а за планом – улюблені мультики, ігри з котом та запашний мамин какао. Здавалося, що так буде завжди, але за чотири дні росія почала повномасштабне вторгнення в Україну, наші міста опинилися під бомбардуваннями, а вже наступної неділі Коля сидів з батьками та котом у підвалі. Змість млинців та какао були лише консерви – й тих небагато 

Зараз Коля з родиною в Києві. У мами з татом поки немає роботи – гроші витрачають лише на найнеобідніше, і млинці в цей перелік, звісно, не входять. Коля все розуміє.

Недавно хлопчик разом з батьками приходив отримувати допомогу в наш центр підтримки ВПО «Життєлюб піклується». Взяли все, що потрібно для побутового життя, - одяг, постільну білизну, рушники, посуд, корм для кота, іграшки для Колі. А коли на виході з центру наша волонтерка Ілона протягнула Колі упаковку молока, хлопчик заплескав в долоні та запитав у мами: «Мама-мама, ти зробиш млинці?» 

В центрі підтримки ВПО «Життєлюб піклується» ми видаємо 250 літрів молока на тиждень – все завдяки тому, що своєю продукцією нас забезпечує Галичина. Ми не очікували самі, але молоко – це те, чому дуже радіють люди, що вимушені були покинути свої будинки. Хтось каже, що давно мріяв випити склянку з білим хлібом, хтось – що на вихідних робить пиріг та, можливо, відчує себе вдома 

Дякуємо Галичина за те, що даруєте радість та дитяче захоплення людям, які зараз потребують підтримки. Ми бачимо їхні посмішки щоразу, коли протягуємо їм упаковки молока.

Закрыть Узнать больше