Про Фонд

«Життєлюб» всебічно підтримує людей поважного віку. Проєкти фонду направлені на допомогу у закритті всіх їхніх потреб. Життєлюби можуть отримувати у нас гарячі обіди та сертифікати на медичні обстеження, ходити на курси та навчатися нових професій, безплатно займатися спортом та хобі, отримувати психологічну підтримку, знайомитися з новими людьми та будувати життя згідно зі своїми внутрішніми орієнтирами.  

«Життєлюб» – загальнонаціональний фонд, і крім підтримки активного життя киян старшого віку, ми допомагаємо в соціальній адаптації новеньких киян віку 50+ років – так ми називаємо тих, хто вимушено переїхав до Києва через війну. А також доставляємо гуманітарні вантажі на прифронтові та деокуповані території – адже там залишились багато людей старшого віку. 

Наша місія

«Життєлюб» – це не лише допомога, яку можна виміряти в тоннах продуктів, ліків та побутових речей для Ба та Ді й постраждалих від війни людей. Це соціальний тренд, активна волонтерська спільнота та різнопланове партнерство з бізнесом. Це теплі обійми й підтримка для тих, хто потребує допомоги, та можливість разом змінювати життя країни для тих, хто може та хоче допомагати.

Наші цінності

Повнота життя. Наші проєкти допомагають усім причетним ставати щасливішими, розвиватися та відчувати себе частиною великої спільноти.

Зв’язок поколінь. Своїми проєктами ми наводимо мости між поколіннями, показуємо, що люди різного віку можуть бути цікавими один одному.

Свобода від стереотипів. Кожна людина у будь-якому віці може жити те життя, яке хоче – в усіх його проявах у межах закону. Цей тренд ми просуваємо у суспільстві.

Видимість. Ми прагнемо, щоб люди зрілого віку були видимі у суспільстві, говоримо про їхні успіхи та труднощі.

Дієвість. Ми надаємо людям поважного віку конкретну, вимірювану допомогу, орієнтир — їхні запити і потреби.

Розвиток культури благодійності. Кожна людина може робити світ трохи кращим щодня. Ми будуємо суспільство, де благодійність вважається нормою, а займатися нею можна у задоволення.

Допомагайте разом з «Життєлюбом»

Якщо ви хочете робити добрі справи та підтримати культуру благодійності в Україні, напишіть нам на пошту: happyoldcomua@gmail.com. Для кожного бізнесу, мецената та волонтера ми придумаємо індивідуальний формат взаємодії.

Команда
Закрити Дізнатися більше